środa, 17 lipca 2013

Rosja

Nastrojowa pocztówka z mostem przybyła z Rosji. Niestety nie wiem, czy most istnieje naprawdę i gdzie się znajduje, bo tył kartki jest pięknie zaklejony cudownymi znaczkami, również z mostami. Ale o tym za chwilę, najpierw sama pocztówka:
Odległość: 7167 km, czas podróży: 42 dni

I znaczki z mostami:
1. Zhivopisny Bridge (Russian: Живописный Мост) w Moskwie, na rzece Moskwie
2. Kimry - most na rzece Wołdze
3. Soczi - wiadukt przez dolinę rzeki Macesta


Myślę, że seria znaczków to jedna z ładniejszych. Mnie podoba się ogromnie. Inne okazy można obejrzeć niżej:3 komentarze:

 1. Znaczki faktycznie rewelacyjne! A pocztówka ma jakiś ciepły klimat! Niesamowita! :) Być może to tylko fikcyjny, wyimaginowany most, a być może znajduje się gdzieś w Rosji - myślę, że o to trzeba by zapytać nadawcę, sprzedawcę, albo autora :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję pocztówki, jest naprawdę klimatyczna. Bardzo mi się podoba.
  Przybywam do Ciebie z pytaniem na temat postcrossing, bo... wydaje mi się, że umiałabyś mi pomóc. Czy mogłabyś mi wyjaśnić co to jest "direct swaps"? Na stronie postcrossing jest taka opcja, ale niestety nie wiem co ona oznacza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz, ale nie miałam dostępu do sieci.
   Zaznaczenie opcji "direct swaps" pozwala na wymiany bezpośrednie między użytkownikami np. nie mam jeszcze kartki z Argentyny, a chciałabym mieć, więc szukam użytkownika, który jest zainteresowany wymianą, czyli ma zaznaczoną opcję swapów. W prywatnej wiadomości proponuję mu wymianę, daję link do albumu ze swoimi kartkami, itd. Takie pocztówki nie są rejestrowane w serwisie. Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń