czwartek, 25 lipca 2013

Litwa

Pierwsza wysłana pocztówka młodej użytkowniczki z Litwy. Bez znaczka priorytet, a szła tylko dwa dni. Wedle oficjalnych statystyk Postcrossing wyszło aż 43 dni, wygląda na to, że dziewczyna dość długo zwlekała z wrzuceniem kartki do skrzynki. Na osłodę czekania świetny samochodowy znaczek.
6 komentarzy:

 1. Ale ten znaczek jest przepiękny!!! :)))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy ja dobrze zauważyłem u Pani codziennie jest wpis o nowej pocztówce. Wygląda na to że codziennie dostaje Pani chociaż jedną kartkę. Tylko pozazdrościć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kuba, średnio to pewnie tak wychodzi, ale są dni kiedy nie dostaję żadne, a zdarzają się takie, kiedy jest pocztówkowa kumulacja :)

   Usuń
 3. Cuda się zdarzają, nawet bez priorytetu można otrzymać pocztówkę po 2 dniach :) Spotkała mnie dziś ogromna niespodzianka, po ciężkim i pracowitym dniu otworzyłam skrzynkę a tu proszę - 3 przesyłki :) Wszystkie do mnie! :) A wśród nich cudownaaaa letnia - wakacyjna pocztówka z Mazur! Uwielbiam ją i (tak jak u Pani pocztówka z Rymanowa Zdroju) przywołała tysiące wspomnień i zabawnych historii ! :) Ojej! To były czasy :) Przeżyłabym to z chęcią jeszcze nie raz ! :)

  A na Pani blogu, z każdym otwarciem, licznik wskazuje więcej i więcej odsłon - ostatnio niecałe 4000, a dziś 5055! Gratuluję Pani Agnieszko !! :) I uśmiecham się jak słoneczko na pocztówce z Mazur :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że dotarła z Mazur do Krosna w miarę szybko :)

   Usuń