środa, 10 lipca 2013

Polska

Przed Państwem prawdziwy koci arystokrata w białym kołnierzyku, czyli Homer. Piękne kocisko przybyło do mnie prosto ze słonecznego Wrocławia od Ewy. Uwielbiam! Autorem grafiki jest pani Emilia Dziubak, utalentowana ilustratorka książek dla dzieci. Jej przecudne prace możecie podziwiać na blogu pani Emilii  A jeżeli spodobał Wam się Homer i chcielibyście zobaczyć (a może nawet kupić?) inne pocztówki, zapraszam do sklepu Postallove.pl. Jestem pewna, że będziecie zachwyceni nowymi wzorami - dokładnie tak, jak ja! 


3 komentarze:

  1. Piękny ten kociak! :) Ale obawiam się, że gdyby chciała Pani dodawać wszystkie pocztówki z Polski... mogłoby zabraknąć miejsca na Pani blogu.. :) Choć przyznam szczerze, że chętnie obejrzę Pani pocztówkowe zdobycze ! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Miejsca to chyba tutaj dostatek, gorzej z czasem, którego wymaga każdy wpis ;)Najwięcej pocztówkowych zdobyczy z Polski mam od Ciebie! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo się cieszę :) Mam zamiar przesłać ich jeszcze więcej szczególnie podczas wakacji, bo sądzę, iż wrzesień, październik i listopad będą bardzo pracowite ze względu na konkursy przedmiotowe, do których muszę się solidnie przygotować ;) Pani, Agnieszko, kolejny wpis już na blogu. Niestety przez problemy z łączem internetowym wpisy nieco opóźnione i muszę troszkę kombinować :) Najlepszy transfer wieczorem choć i tak jego wydajność pozostawia wiele do życzenia, no ale cóż... WAKACJE! :) Pozdrawiam gorąco i zapraszam do przeczytania kolejnych wpisów, oczywiście z Panią w roli głównej :)

    OdpowiedzUsuń