piątek, 13 września 2013

Zakupy na Ukrainie

Do sklepów położonych za naszą wschodnią granicą podchodziłam z dużą dozą nieufności. Zakorzenione opinie o Wschodzie były źródłem wielu obaw. Ostatnio kupiłam pocztówki w sklepie na Ukrainie, dzięki czemu zmieniłam swoje nastawienie i z czystym sumieniem mogę polecić Wam sam sklep, obsługę i pocztówki! Zapraszam na zakupy w PhotoFabrique!


W sklepie możecie kupić wiele różnych pocztówek, które są czytelnie podzielone na kategorie. Osobom nieznającym języka polecam skorzystanie z tłumacza w przeglądarce np. Google Chrome czy Internet Explorer posiadają taką funkcję. Koszt pocztówki to najczęściej około 0,24-o,28 euro. Sklep ma w ofercie również  gotowe zestawy pocztówkowe z ceną za komplet. Przy zakupach dostałam 10% rabatu naliczonego przy realizacji zamówienia. Przesyłka do Polski kosztowała mnie 3,33 euro. Za pocztówki zapłaciłam używając karty VISA i systemu LiqPay, który pozwala na dokonanie płatności z użyciem SMSa. Od dokonania zakupu do otrzymania pocztówek minęło dokładnie 9 dni, co było dla mnie miłym zaskoczeniem. Przesyłkę mogłam cały czas monitorować, zarówno po stronie ukraińskiej, jak i polskiej, tym samym numerem. Według mnie rewelacja! Sklep oferuje również wykonanie pocztówek z własnych zdjęć, ale nie korzystałam z tej opcji. Pocztówki są wykonane z grubego kartonu (300 g/m2), a jak wygląda ich rewers (poziomy z miniaturką)  możecie zobaczyć na stronie sklepu. Poniżej kilka pocztówek, jakie kupiłam:5 komentarzy:

 1. Piękne pocztówki i recenzja - aż szkoda nie zrobić zakupów! ;) Pocztówki bardzo oryginalne! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pocztówki wyglądają wspaniale i wydają się być dobrej jakości. Cena w sumie w przeliczeniu na złotówki wychodzi mniej więcej taka jak w polskich sklepach z pocztówkami.
  Wschód kojarzy nam się różnie, ale myślę, że trzeba dać mu szansę. :) Mam przyjaciółkę w Rosji, która narzeka co prawda na rosyjską pocztę, ale za to w swoim rodzinnym mieście ma świetne sklepy z ciekawymi pamiątkami, kartkami, papeterią...

  OdpowiedzUsuń
 3. Pocztówki mają tam świetne, super obrazki i jakość też jest bardzo dobra. Kiedys było grupowe zamówienie na forum i się załapałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałam zrobić zamówienie w tym sklepie, ale oni nie mają możilwości wysyłko do Polski czy Europy. Czy uzgadniałaś to mailem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysyłają bez problemu do Polski :) Jak chcesz być spokojna, to uzgodnij w mailu, ale ja tego tutaj akurat nie robiłam ;)

   Usuń