poniedziałek, 9 września 2013

Łapanie licznika - rozstrzygnięcie!

Dziękuję wszystkim biorącym udział w zabawie, jednocześnie przepraszając, że wyjazd pokrzyżował moje plany śledzenia zmagań na żywo. Mam nadzieję, że emocji nie zabrakło! Okazuje się, że licznik rządzi się swoimi prawami i 10000 pokazał nie jednej osobie, ale nawet kilku. Najszybszą z najszybszych okazała się Flusz, która jako pierwsza przysłała zwycięskiego maila! Oto jej zrzut ekranu:

Kolejną osobą z 10000 była Gosia S.

Następną osobą, której licznik również pokazał tę samą liczbę, była Weronika (werciarad).

I jeszcze Kuba S., również z 10000.

Jak to możliwe, że czterem osobom pokazał się taki sam stan licznika - nie mam pojęcia! Oficjalnym zwycięzcą łapania licznika ogłaszam Flusz, której udało się przesłać zwycięskiego maila najszybciej. Pozostali trzej "łapacze" otrzymają nagrody pocieszenia, a Frutina i Natalia, które ciut spóźniły się z łapaniem, również dostaną małe pocztówkowe coś na otarcie łez. Pocztówkowe nagrody zostaną wysłane po rozstrzygnięciu candy, więc proszę o cierpliwość (i przesłanie adresów). W drodze do mnie są kolejne zamówione pocztówki, więc może uda mi się utrafić w Wasze preferencje :) 8 komentarzy:

 1. Widocznie licznik się zawiesił, ale widać, że zabawa przerodziła się w prawdziwy "wyścig szczurów". Adresu nie wysyłam, wszak zobaczymy się w szkole :D Mimo, że nie udało mi się być pierwszym to i tak się cieszę, że dostanę nagrodę. POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się niesamowicie! :) Właśnie wchodząc na stronę widziałam stan licznika 9994, odświeżyłam stronę i akurat już było 10000, pewnie reszta złapała ten numer na podobnej zasadzie :)

  Pozdrawiam,
  Ola

  OdpowiedzUsuń
 3. A to niespodzianka ;) że też tyle osobom się wyświetliła ta magiczna liczba :) Gratuluję Flusz refleksu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj, po godzinie systemowej widzę, że ja solidnie spóźniłam się. Swoją drogą ciekawe, że czterem osobom pojawiło się 10000 w tym samym czasie, a pół godziny później było tylko 6 więcej. Byłam pewna, że dosłownie spóźniłam się o sekundy :)))
  Oczywiście gratuluję zwycięzcom! :) I dziękuję za nagrodę pocieszenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zerkałam na bloga zerkałam i zerkałam, a tu raz patrzę 10050 ! :) No nic, gratuluję zwycięzcom :) I dziękuję za uznanie :) Z niecierpliwością czekam na ogłoszenie wyników !! :) :) :) :) Pozdrawiam ! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Melduję, że otrzymałam dzisiaj piękną pocztówkę :))) Agnieszko, nie wiem skąd wytrzasnęłaś tę kartkę (choć jestem bardzo ciekawa), ale trafiłaś w mój gust w 100%. Już gdzieś kiedyś ją widziałam i tak sobie pomyślałam, że fajnie byłoby taką dostać. Czytasz chyba w moich myślach, bo już drugi raz sprawiłaś mi niesamowitą radość wysłaną kartką. Wielkie serducho ode mnie w podziękowaniu!:))

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj!
  Bardzo dziękuję Ci za śliczny zestaw karteczek:) Po otwarciu koperty byłam w szoku, znalazłam tam same cudeńka :)))) Jesteś wspaniała. Jeszcze raz wielkie dzięki :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić w gust :) Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń