poniedziałek, 27 stycznia 2014

Warszawa


Podczas styczniowego pobytu w Warszawie odkryłam sklepik z pamiątkami w podziemiach Pałacu Kultury i Nauki. Jeśli mielibyście problemy z "namierzeniem" owego sklepiku, to radzę kierować się w kierunku poczty. Do wnętrza PKiN wchodzimy głównym wejściem. W sklepiku znajdziecie pokaźny wybór warszawskich kartek w standardowej dla kieszeni cenie, czyli złotówka za sztukę. Swoje typy znajdą tutaj zarówno miłośnicy singli, jak i multi, kartek współczesnych, jak i tych pokazujących historię stolicy. Ostrzegam, wizyta grozi wydaniem mnóstwa pieniędzy na kartki (tak, wiem coś o tym). Poniżej niektóre z kartek zakupionych przeze mnie. Jak Wam się podobają?

Photo: Agnieszka Rudzik-Sawicka CC BY-NC 3.0

4 komentarze:

 1. Ładne są...a czy one mają standardową wielkość? Bo kojarzę, ze ta trzecia od końca chyba jest większa, jestem ciekawa jak w przypadku reszty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego, co kojarzę, to wszystkie są ciut większe niż 10x15 cm. Ja akurat lubię taki trochę większy format, ładniej mi się znaczki mieszczą ;)

   Usuń
 2. Połowa moich zakupionych w PKiN już powędriwała w świat. Żałuję tylko że kupiłem ich tak mało :-( Do następnego razu ( mam taką nadzieję :D)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne są, zazdroszczę sklepiku! 4 mnie urzekła :)

  OdpowiedzUsuń